Форум для всех

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Ванна


Ванна

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Для замовлення ванни з литого мармуру на сайті Miraggio.ua потрібно відвідати розділ "Ванни" і обрати в каталозі. Далі, необхідно зв'язатися з менеджером компанії для уточнення деталей замовлення, зокрема, розміру, кольору та форми ванни. Я сам користувався послугами компанії Miraggio.ua, коли ремонтував свою ванну кімнату. Обрав модель ванни з литого мармуру, зателефонував менеджеру та відразу ж отримав інформацію щодо ціни та доставки. Замовив ванну та отримав її в найкоротший термін. Відразу ж помітив, що якість виробу відповідає опису на сайті - мармур виглядає дуже елегантно та міцно, ванна має ідеально гладку поверхню та легко очищується. Рекомендую Miraggio.ua всім, хто хоче отримати якісний та естетично привабливий виріб.

0

2

Та я і сам нещодавно робив ремонт у ванній, але на жаль у нас вона вже давно і втратила свій зовнішній вигляд, то мені потрібна була реставрація ванн. Я звертався до компанії papa-vann, яка якраз і надає послуги з реставрація ванн. Спеціалісти відповідально підходять до роботи, зробили все в обумовлені терміни, та й за ціною вийшло не дорого, зате тепер моя ванна як нова.

0

3

Подскажите где можно купить ванну из искусственного камня?

0

4

Derik написал(а):

Подскажите где можно купить ванну из искусственного камня?

Посмотрите здесь есть в продаже ванна из искусственного камня https://interiorhouse.com.ua/ru/catalog/vanna-kamennaya Сейчас на них действуют очень хорошие скидки. Мне тоже нравятся такие ванны, они могут выдерживать большие нагрузки и не ломаются во время эксплуатации. Также они обладают высокой термической изоляцией.

0

5

Derik написал(а):

Подскажите где можно купить ванну из искусственного камня?

Цього літа ми вдома затіяли ремонт, та й дійшло діло до ванної кімнати.. Поїхали по магазинах сантехніки підбирати меблі для ванної кімнати, душову кабіну та раковину. Не купили-дорого. Вирішили, що в інтернет-магазині Акватерм найвигідніші ціни. Думаю, що і ви там зможете підібрати товар, що вас цікавить.

0


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Ванна


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно