Форум для всех

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Порадьте робот пилосос


Порадьте робот пилосос

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, я хотів би купити робота-пилососа, але не знаю, з чого почати. Які моделі є на ринку? Що потрібно враховувати при виборі? І скільки вони коштують? Буду вдячний за будь-яку допомогу.

0

2

Я декілька років використовую робота-пилососа, і можу дати декілька порад. Спочатку визнач, які параметри є для тебе важливими. Наприклад, час роботи на одному заряді, об'єм контейнера для сміття, наявність фільтрів, та інші функції, які можуть збільшити ефективність прибирання. Щодо цін, вони залежать від функціональності моделі, але можна знайти робота-пилососа від $150 до $1000.

0

3

Дякую за поради! Звучить логічно. Я б хотів мати робота-пилососа з великим об'ємом контейнера для сміття, багатьма сенсорами, що допоможуть йому орієнтуватися в кімнаті та зручним інтерфейсом управління. Можеш порекомендувати якусь модель, яку сам використовуєш?

0

4

MisterPetrenkov написал(а):

Привіт, я хотів би купити робота-пилососа, але не знаю, з чого почати. Які моделі є на ринку? Що потрібно враховувати при виборі? І скільки вони коштують? Буду вдячний за будь-яку допомогу.

Радий допомогти! Я б рекомендував звернути увагу на робота-пилососа Roborock https://allo.ua/ua/roboty-pylesosy/proi … -roborock/ в каталозі можна побачити великий вибір моделей, які задовольнять різні потреби користувачів. Я використовую модель S7, яка має максимальну потужність всмоктування (2500 Pa), великий об'єм контейнера для сміття (470 мл) та систему зарядки зі зворотним електромагнітом, що дозволяє роботу точно повертатися до базової станції для зарядки. Крім того, модель S7 має функцію миття підлоги, яка виконується з використанням водяного бака та мікрофібрової губки, що забезпечує ще більш тщательне прибирання.

Також, Roborock має вбудований навігаційний алгоритм, що дозволяє роботу точно визначати своє місцезнаходження в приміщенні та створювати оптимальний маршрут прибирання. Крім того, він має можливість налаштування графіку прибирання на кожен день тижня, що забезпечує ще більш комфортну та ефективну роботу.

0


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Порадьте робот пилосос


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно