Форум для всех

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Купівля мультиварки


Купівля мультиварки

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я думаю про покупку мультиварки, але не знаю яку вибрати. Що важливо враховувати при виборі мультиварки? Можливо, є якісь конкретні бренди чи моделі, які ви б порекомендували? І де їх вибір?

0

2

При виборі мультиварки потрібно звернути увагу на її функціональність, об'єм чаші і матеріал, з якого зроблений корпус. Я б рекомендувала звернути увагу на мультиварку Philips, вона має безліч функцій і зручний інтерфейс.

0

3

Погоджуся з попередніми повідомленнями, функціональність і якість матеріалів дуже важливі при виборі мультиварки. Я б порекомендував звернути увагу на мультиварку Bosch, у неї є великий вибір програм і вона досить міцна.

0

4

Я собі купував мультиварку Tefal RK321A34 https://zhuk.ua/ вона може замінити кілька кухонних приладів, таких як скороварка, повільна плита, пароварка і навіть духовка. Її можна використовувати для приготування різних страв, від супів до десертів, вона також має функцію затримки часу приготування і функцію підтримки тепла.
У даній мультиварки об'ємна чаша, ємність якої становить 5 літрів, а так само є 37 різних програм приготування.

0


Вы здесь » Форум для всех » Новый форум » Купівля мультиварки


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно